Hakkımızda

ADİGE TARIM ADİGE SAĞLIK HİZMETLERİ İNŞAAT TURİZM MEDİKAL OTOMOTİV SANAİ TİCARET LİMİTET ŞİRKETİ

Firmamız 1990 yılında gündüzlü mahallesi karakoca caddesi no:15 Ulubey Ordu adresinde Aydın tarım olarak şuan ki merkez mağaza adresimizde kurulmuştur. Ciro ve iş hacmi olarak sınırlarını zorlayan firmamız 2011 yılında limitet şirketi olmuştur. Adını Kafkas Türklerinden alan firmamız.

ADİGE TARIM ADİGE SAĞLIK HİZMETLERİ İNŞAAT TURİZM MEDİKAL OTOMOTİV SANAİ TİCARET LİMİTET ŞİRKETİ olarak hizmet vermektedir. 33 yıldır tarım sektöründe hizmet alanımızı genişleterek müşteri portföyümüz ile birlikte iş hacmimizi ve çalışan sayımızı da artırdık. 2015 yılında gündüzlü mahallesi karakoca caddesi no: 30 adresinde ikinci mağazamızı hizmete açtık. Faaliyet alanlarımızın içerisine zirai ilaç sıvı ve katı gübreleri de ekledik. 2018 yılında mağazamıza tarım alanındaki hırdavat malzemelerini de ekledik. 2020 yılında tarım alanında eksiksiz bir mağaza olmak misyonu ile siz değerli müşterilerimizin tarım ihtiyaçlarının tamamını karşılama vizyonunu oluşturduk.
  
2020 yılı başlangıcı ile birlikte tüm tarım makine motor alet ve ekipmanlarının satışına başlayan firmamız, Tarımda eksiksiz hizmet sloganı ile bu ürünlerin resmi bayiliklerini almıştır. Tarım alanında bir çok öncü markanın yetkili bayi ve yetkili servis haklarını sağlamıştır. 3 yıldır yenilediğimiz vizyonumuza 2022 yılı ilk ayı itibarı ile E Ticaret faaliyetimizi de eklemiş bulunmaktayız. İnternet üzerinden yaptığımız satışlarımıza ADİGE TARIM adı altında tüm Pazaryerleri, www.adigetarim.com ve www.adigetoptan.com  adresinden hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin çok kısa zamanda mağazamıza göstermiş olduğu teveccühünüz bizim en büyük gururumuz oldu. Ve 2023 itibarı ile resmi olarak tüm tarım makine ve motorlarının toptan satışı ve yetkili servisi hizmetlerini de firmamızın faaliyet alanlarına eklemiş bulunmaktayız.
 
Halen ilk adresimizde ve yeni şubelerimizde 33 yıldır hizmetinizdeyiz.


 
 
Yükleniyor...